Доставка по Україні:

 1. БЕЗКОШТОВНО

Замовлення доставляється Логістичною компанією від виробника.

Умови:

 • - Доставка здійснюється безпосередньо за адресою покупця.

 • - Покупець повинен перебувати в обумовлений день за вказаною адресою до моменту отримання. Час прибуття авто - протягом дня. Не знаходження покупця за обумовленою адресою в обумовлений термін призведе до додаткових фінансових витрат покупця.

 • - Вивантаження та занесення проводиться силами покупця.

 • - У разі виявлення пошкодження упаковки, Покупець робить фото пачки в машині, забирає замовлення повністю та зв'язується з Виробником. Всі пошкоджені деталі, якщо таке виявиться, будуть зроблені та знову відправлені покупцю. Жодна додаткова оплата при цьому не буде потрібна.

 • - Друга частина оплати за замовлення, вноситься покупцем на розрахунковий рахунок Виробника за 2 дні перед відвантаженням замовлення після повідомлення про те, що замовлення готове до відправки.

 1. З КОМПЕНСАЦІЄЮ 50 ПРОЦЬ ОПЛАТИ ЗА ДОСТАВКУ

Замовлення доставляється компанією Нова пошта

Умови:

 • - Доставка здійснюється на Вантажне відділення Нової пошти

 • - Ви можете забрати ваше замовлення у зручний для вас час протягом 5ти днів, але вам знадобиться використовувати вантажний транспорт у більшості випадків.

 • - Завантаження у своє авто провадиться силами покупця.

 • - У разі виявлення пошкодження упаковки або втрати пачок, покупцеві буде необхідно самостійно оформити Акт про пошкодження/втрату, Претензію на компенсацію та чекати на компенсацію від Нової пошти. Усі переговори та вирішення спірних питань у разі рекламації веде покупець.

 • - друга частина оплати за замовлення, може бути оплачена покупцем у вигляді післяплати на НП (+2 від суми оплати)

 • - Компенсація 50% від ціни послуг Нова пошта буде нарахована клієнту у вигляді додаткової знижки на товар.


Доставка по Києву та області

Вартість доставки по Києву вказана у картці товару.

Вартість доставки за містом

Ціна доставки по Києву + 35 грн/км від КП або від межі міста.Можливе замовлення послуг:

- Доставка
- Доставка + занесення
- Доставка + занесення + складання
— Установка спортивних куточків, пісочниць, дитячих гірок та комплексів.

Занос

Підйом на поверх меблів (занесення до квартири) - платна послуга. Вартість занесення в квартиру залежить від габаритів та ваги замовлених меблів, а також від умов роботи (за допомогою ліфта або без нього тощо). Замовлення підйому меблів до квартири обговорюється з менеджером під час оформлення замовлення. Занесення меблів до парадного / під'їзду / ліфта / на 1-й та наступні поверхи приватного будинку - платне.

У разі неможливості здійснення занесення (не працює ліфт/ не проходить за габаритами/ немає місця для зберігання/ неможливо безпечно занести товар у приміщення) послуга не буде надана.

Для здійснення занесення меблів:

— вказати менеджеру наявність ліфта та його тип (вантажний/пасажирський)
— забезпечити в приміщення необхідне місце для занесення та розташування меблів
— якщо в день доставки у вас не працює ліфт, прохання повідомити про це заздалегідь, оскільки вартість послуги занесення буде змінена або перенесена на день, коли у вас працюватиме ліфт


Складання

Складання меблів здійснюють професійні збирачі, які мають багаторічний досвід роботи. Складачі несуть повну відповідальність за якість збирання меблів. Відповідальність за нерівність стін та підлог, що може призвести до неправильної установки (зазори між тумбочками, перекіс виробу тощо), несе замовник! Вартість збирання уточнюйте, будь ласка, у менеджера.

— Місце (кімната), де проводитимуться роботи зі встановлення (збирання) меблів, має бути заздалегідь звільнено від старих меблів та інших предметів. У разі недостатності місця для збирання меблів – збирачі мають повне право виїхати з адреси без виконання роботи. Це не означає, що послуга збирання не буде здійснена — це означає, що збирачі приїдуть тоді, коли ви звільните їм місце для роботи. Якщо це була доставка за місто, вартість виїзду оплачується повторно, і здійснюється у зручний для нас час.
— Складальник не несе відповідальності за пошкодження кабелів, проводки, шпалер, пластику, плитки та інших оздоблювальних матеріалів у процесі свердлювання під навішування виробів.
— Складачі не надають послуги з перенесення розеток, вимикачів, не переносять меблі, що заважають, — все це потрібно підготувати до моменту приїзду збирачів клієнту самостійно.