Ліжко-горище зі столом Парма Fmebel

Виробник Fmebel

  • 80x190
  • Колір на замовлення

Акция:

до конца осталось:

-14%

(23 351 грн) грн.

23 351 грн
Успешно отправлено

Order sending error

Checkout order

Опис

Фото

Характеристики

Доставка и оплата

Отзывы

20 робочих днів

Сходинки-комод

Ліжка-столи

ЛДСП

ЛДСП

Суцільне дно

Універсальний

Україна

Ліжко-горище зі столом Парма Fmebel

Каркас борту виготовляється з металевої квадратної труби, покритої порошковою фарбою. Усередині – плетіння з каната.

Борт можна змінити на борт із ДСП без доплати.

Габаритні розміри:

Спальне місце: 800*2000 мм

  • довжина: 2442 мм
  • глибина: 850 мм
  • висота: 2000 мм

Спальне місце: 800*1900 мм

  • довжина: 2300 мм
  • глибина: 850 мм
  • висота: 1992 мм

Заповнення шафи: за умовчанням таке, як на кресленні моделі - детальніше уточнюйте у менеджера

Увага! За замовчуванням у вартість товару включені сходи-комод, які мають вигляд тумб з дверцятами. У разі, якщо замість тумб вам краще висувні ящики на напрямних, уточнюйте вартість у менеджера. Важливо! Якщо в конструкції є сходи-комод із 4 ящиками, то верхній завжди матиме напрямні без доводчика.

Матеріал: Ручка в ліжку за умовчанням така, як на кресленні моделі – детальніше уточнюйте у менеджера. Стандартні варіанти ручок. Також ліжко можна докомплектувати додатковою ручкою. Корпус, фасад – сертифіковане екологічне ДСП Kronospan, ознайомитись із сертифікатом якості та висновком СЕС .

Підстава під матрац:

  • Базовий - ЛДСП 18 мм. Допустиме навантаження на спальне місце не вище 80 кг,
  • Для Стандарт і далі – ЛДСП 25 мм. Допустиме навантаження на спальне місце 120 кг.

Ознайомитись з розрахунком за навантаженнями можна тут.

У вартість не входить: матраци

Увага! Дані меблі можуть бути виготовлені в стандартах виготовлення:

1. Базовий: ДСП 18 мм, край 0,5 мм, роликові напрямні, класичні петлі. На відміну від меблів, виготовлених з ДСП товщиною 16 мм, меблі виглядають і є більш масивними і презентабельними.

Рекомендоване навантаження на спальне місце до 80 кг.

2. Стандарт: ДСП 18 мм, кромка 2 і 1 мм, телескопічні напрямні, класичні петлі, є декоративні вирізи, округлення в столах, поличках, бортах, сходах. Меблі виглядають як на фото і є більш цікавими і комфортними. Ящики закриваються тихіше і плавніше. Використовується високоякісна фурнітура ТМ Muller , яка має гарантію 10 років. Рекомендоване навантаження на спальне місце до 120 кг.

3. Стандарт+: ДСП 18 мм, кромка 2 і 1 мм, телескопічні напрямні з доводчиком, петлі з доводчиком, є декоративні вирізи, округлення в столах, поличках, бортах, сходах. Меблі не тільки виглядають і є масивними і презентабельними, але також вони стають максимально комфортними у використанні - ящики закриваються майже самі - їх потрібно тільки злегка штовхнути, двері не ляскають при закриванні. Використовується високоякісна фурнітура ТМ Muller , яка має гарантію 10 років. Рекомендоване навантаження на спальне місце до 120 кг.

4. Люкс: ДСП 18 мм, кромка 2 і 1 мм, телескопічні напрямні з доводчиком, петлі з доводчиком, є декоративні вирізи, округлення в столах, поличках, бортах, сходах. Меблі не тільки виглядають і є масивними і презентабельними, але також вони стають максимально комфортними у використанні - ящики закриваються майже самі - їх потрібно тільки злегка штовхнути, двері не ляскають при закриванні. Використовується високоякісна фурнітура ТМ Muller, яка має гарантію 10 років. Рекомендоване навантаження на спальне місце до 120 кг.

Фасад – фарбований МДФ матовий 18 мм. Використання будь-якого кольору із палітри RAL. Термін виготовлення +25 робочих днів до вказаного на сайті.

5. Люкс глянець: ДСП 18 мм, кромка 2 і 1 мм, телескопічні напрямні з доводчиком, петлі з доводчиком, є декоративні вирізи, округлення в столах, поличках, бортах, сходах. Меблі не тільки виглядають і є масивними і презентабельними, але також вони стають максимально комфортними у використанні - ящики закриваються майже самі - їх потрібно тільки злегка штовхнути, двері не ляскають при закриванні. Використовується високоякісна фурнітура ТМ Muller , яка має гарантію 10 років. Рекомендоване навантаження на спальне місце до 120 кг.

Фасад – фарбований МДФ глянцевий 18 мм. Використання будь-якого кольору із палітри RAL. Термін виготовлення +25 робочих днів до вказаного на сайті.

6. Нестандарт: Меблі можуть бути виготовлені за вашими вимірами і з невеликими функціональними змінами - +20% до вибраного стандарту виготовлення.

Колір:

Палітра стандартних фасадних кольорів.>>>

Палітра стандартних кольорів для корпусу.>>> 

Нестандартні кольори корпусу: До вибраного стандарту виготовлення +15%. Можливі нестандартні кольори корпусу >>>
Нестандартні кольори фасаду: До вибраного стандарту виготовлення +15%. Можливі нестандартні кольори фасаду >>>

При замовленні виберіть комплектацію, що вас цікавить, у картці товару або повідомте про це вашому менеджеру, будь ласка.

Увага! Якщо ви замовляєте ліжко, підбираючи його колір під наявними меблями, і вам важливо щоб кольори ідеально збігалися - просимо спочатку точно визначити колір ЛДСП, вибравши його самостійно в будь-якому великому мережевому будівельному магазині і повідомити свій вибір консультанту. Також зверніть увагу, що форма та колір фурнітури (ручки, поручні, підпори) можуть відрізнятись від вказаних на фото.

Ліжко-горище зі столом Парма Fmebel

БЕСПЛАТНО!
Показать все акции