ГАРАНТІЯ

На всі представлені меблі надається гарантія - 12 місяців з моменту продажу .

Протягом гарантійного терміну ми зобов'язуємося безкоштовно усунути приховані виробничі дефекти, виявлені споживачем при нормальній експлуатації меблів, а в разі неможливості усунення замінити деталь або виріб повністю.

Гарантія не поширюється, якщо:

- меблі знаходяться у вологому приміщенні або схильні до шкідливого атмосферного впливу,
- меблі використовуються не за призначенням,
- при догляді за меблями використовувалися засоби для чищення, порошки або розчинники,
- відновлення та ремонт меблів здійснювався Замовником самостійно,
- меблі пошкоджені внаслідок дії свійських тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалої поведінки.
- змінено конструкцію виробу або комплектуючих Покупцем,
- закінчився гарантійний термін,
- якщо є дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу і через які покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на меблі було знижено ціну реалізації,
- якщо відсутня товарний чек, договір чи видаткова накладна.

САМОСТІЙНИЙ ЗБІРКА

При самостійному збиранні меблів покупцем, необхідно перевірити деталі на наявність шлюбу (сколів, подряпин). При виявленні шлюбу - призупинити збирання, т.к. деталі меблів зі слідами збирання поверненню та обміну не підлягають. Зберігайте заводську упаковку до закінчення збирання, т.к. заміна шлюбу провадиться тільки в заводській упаковці. Гарантія анулюється за умови, якщо частина, що замінюється, вже була встановлена або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був вкручений гвинт або прорізаний отвір. При виявленні шлюбу повідомте до відділу рекламацій (за телефоном, вказаним у договорі або видатковою накладною). Зберігайте до кінця гарантійного терміну товарний чек, супровідну документацію.

Рекламації приймаються лише за наявності самого виробу чи окремих елементів й у «оригінальній упаковці». У разі недотримання вищезгаданих вимог, претензії щодо рекламації не приймаються, а гарантія анулюється. Рекламації, що виникли внаслідок неправильного складання (самостійно покупцем), доставки та підйому (самостійно покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Покупець має право протягом 14 (чотирнадцяти) днів , не рахуючи дня покупки, обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі), якщо товар не підходить формою, кольором або розміром, а також з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін товару (меблів) або повернення вартості провадиться, якщо:

     — він не використовувався, не був у збиранні (монтажі)
     - Збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, фабричні ярлики,
     - Не пошкоджено упаковка,
     - Є товарний чек, виданий покупцеві разом із товаром.

 

Розрахунок з покупцем провадиться виходячи з вартості товару на момент його покупки. У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару – гроші повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше 7 (семи) днів.

Вам буде відмовлено у заміні товару на новий (поверненні грошей) якщо:

      - з моменту купівлі товару, що підлягає обміну або поверненню, пройшло понад 14 днів;
      - підлягає поверненню товар перестав бути новим, тобто. був у збиранні (монтажі);
      - під час перевірки якості продукту виявлено ознаки стороннього втручання (складання, спроба монтажу, відсутність або пошкодження оригінальної упаковки).

Ці умови складені відповідно до чинного законодавства України та не обмежують законних прав споживача, наданих йому.